piątek, 6 grudnia 2013

Rozdział 1. '' Nowy początek''

To będzie historia napisana kiedyś przez życie. Gdy czarny samochód podjechał pod wielki budynek, wysiadła z niego dziewczyna. Widać było, że jest w tym miejscu po raz pierwszy. Z lekką gracją szła chodnikiem do całkiem nowego miejsca. W białej koszuli wyglądała bardzo elegancko, co chwilę poprawiała krótką, czarną spódnicę. Gdy doszła już do gimnazjum, weszła do środka. Na korytarzu było dużo uczniów. Ona patrzyła na nich badawczo, jednak do nikogo się nie odezwała. Doszła na salę gimnastyczną gdzie zaczepiło ją dwóch chłopaków.
- Masz kasę?! Jak masz to dawaj!
- Nie dam wam bo to moje pieniądze- powiedziała do nich
W pewnej chwili podeszły do nich jakieś dziewczyny i chłopaki odczepili się od niej. Po apelu podeszła do tablicy ogłoszeń aby sprawdzić, do której klasy została przydzielona. Okazało się, że chodzi do klasy 1c. Następnego dnia, gdy odnalazła w końcu salę 123, ujrzała 3 dziewczyny stojące pod ścianą i rozmawiające o wakacjach.Gdy ją zobaczyły podeszły do niej i jedna z nich powiedziała:
- Hej, jestem Agata, to jest Karo i Pati.
- A ja jestem Maja.- powiedziała.
Od razu zaprzyjaźniły się. Maja jednak była nieco inna niż reszta dziewczyn. Różniło ją między innymi ubranie- nosiła ciemne bluzy i fullcapy. Wyglądała trochę jak chłopak. Ale pod kapturem była śliczną nastolatką.

2 komentarze: