środa, 12 lutego 2014

Rozdział 10.

Podeszła do drzwi pokoju obok. Zapukała do drzwi. Usłyszała głośne ''Proszę'', po czym nacisnęła klamkę. Przed sobą miała bardzo ładny pokój. 


Zobaczyła leżącego na łóżku Tomka.Miał słuchawki w uszach, więc Maja zaczęła się zastanawiać, jak usłyszał pukanie do drzwi. Gdy ją zauważył, zdjął słuchawki i wstał. Miał na sobie czerwoną koszulę w kratę i czarne rurki. Przywitał się z Mają i zaczęli rozmawiac na temat tych super warunków. Gdy brakowało im pomysłów do rozmowy, Maja spojrzała na zegarek i okazało się, że jest już 7:50. Postanowili wyjść z pokoju i pójść do recepcji aby zapytać się, jaki mają -plan dnia. Gdy doszli do biurka recepcji, powitała ich młoda dziewczyna około 20 lat. Zapytali się o rozkład zajęć. Recepcjonistka nic nie mówiła tylko kiwnęła głową i dała im dwie kartki. Jedna była zatytułowana: Maja Mickiewicz- Plan Zajęć. Gdy Tomek zobaczył swoją kartk, było na niej napisane: Tomek Lipski- Plan Zajęć. Po przejrzeniu planu udali się w stronę windy. Nacisnęli przycisk ''Sale lekcyjne'' i winda zaczęła jechać do góry. Gdy wysiedli z windy....
--------------------------------
Napisałam kolejny rozdział bo mam wenę. Dzięki za komentarze pod ostatnim postem i za tyle wyświetleń. Zależy mi na komentarzach więc:
CZYTASZ=KOMENTUJESZ

3 komentarze:

  1. 2 rozdziały jednego dnia już kocham tego bloga , może 3 rozdział prosze :* /Julcia :*

    OdpowiedzUsuń
  2. super czekam na nexta :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne!! Jeszcze dzisiaj pisz next ;P

    OdpowiedzUsuń