piątek, 4 lipca 2014

Rozdział 34.


Lekko się spłoszył, lecz po chwili podszedł do mnie i spojrzał swoimi czarnymi oczami prosto w moje (oczy). Usłyszałam wołanie i się odwróciłam.
- Jak ci się udało podejść do Płomienia?- zapytał chłopak, około osiemnastoletni
- Sam do mnie podszedł. - odpowiedziałam, uśmiechając się. Pożegnałam się z Płomieniem i poszłam do biura. Była już wyznaczona godzina. Byłam jedyną początkującą. Gdy trener- to według  mnie najlepsze określenie, zapytał, na którym koniu chciałabym jeździć, pokazałam mojego czarnego przyjaciela. Bardzo zdziwił się moją decyzją, ale się zgodził. Pokazał jak założyć siodło, które musiałam sama założyć na Płomienia, bo inni się go bali i w końcu weszłam na konia. Czułam się bardzo swobodnie.
- Nie zawiedź mnie przyjacielu- powiedziałam do Płomienia, a ten, jakby zrozumiał moje słowa i zaczął pędzić w stronę ogrodzenia. Zamknęłam oczy. Gdy je otworzyłam, byłam poza ogrodzeniem. Po prostu przeskoczył. Trenerzy przestali się bać czarnego skoczka i zaprowadzili go do hali, w której było tylko jedno źródło światła- mała lampa na środku pomieszczenia. Gdy wszyscy wyszli, włączyłam delikatną muzykę i zaczęłam tańczyć. To co zobaczyłam na końcu piosenki, zdziwiło mnie do tego stopnia, że przesunęłam piosenkę o kilkanaście sekund wcześniej i przy końcowym ukłonie, ''mój'' koń zrobił to:


Postanowiłam zostawić to dla siebie. Razem z Płomieniem wyszliśmy z pomieszczenia i udaliśmy się na ''pastwisko'' treningowe. Wsiadłam na konia i poczułam lekkość. Było idealnie. Zaczęłam się śmiać i gadać niestworzone rzeczy, włączyłam muzykę, oczywiście najpierw sprawdziłam czy nikt mnie nie widzi. Razem z czarnym ''bratem'' jeździliśmy w kółko i raz nawet Płomień przeskoczył ogrodzenie. Niestety moja radość trwała do czasu. Gdy zobaczyłam....----------------------------------
Hej
Proszę o komentarze :)
Zapraszam:
przypadek-niesadze.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Co zobaczyła ? Co zobaczyła ?!
  Dawaj szybko następny rozdział :)
  Życze weny :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko co ona zobaczyła?! Jezu ale jestem ciekawa! pisz szybko nexta :* Dominika

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej czemu urywasz w takim momencie xd -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojeju cudowny *-* Jaram się , kobieto jaki ty masz talent <3 A za przerwanie w tym momencie zabije <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne :D troche mi zajęło przeczytanie całego opowiadania ale nie żałuję :D dawaj szybko next ;***** weny życzę ;))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajowwyyy :) Świetny gif ;*
  Zapraszam do mnie:
  http://w-wyscigu-po-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń